Kalusteet
23313
SKRIVBORD, empirestil, 1900-tal.
Skrivbord, empirestil, 1900-tal.

Rotfanér, kvadratiskt med mässingsbeslag bla i form av palmetter och bevingade genier. Fem lådor, raka nedåt svagt avsmalnande ben avslutade av lejontassar. Skinnklädd skiva. L 165, b 80, h 78.

Smärre slitage och fanérlagningar. Nyckel saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
8 000 SEK