BÖCKER, "Svenska Fåglar", c:a 50 häften, efter M, W och F von Wright.

Lösa häften i tre läderklädda pärmar. Förlaget Svenska Fåglar, Stockholm 1920-tal.

Skador, veck, gulnade. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
2 000 SEK