INDUSTRILAMPA, Siemens, 1900-talets sista kvarta.

Borstad aluminium. Etikettmärkta "Siemens typ: 5052603". Diam 60, h 58.

Ny el installerad. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK