SALVER, silver. Sheffield, England, Mappin & Webb. 1899-1900. Totalvikt 522 g.

Rund profilerad med kantdekor med rocaille liknande fötter. H 26.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK