BORDSSET, 5 delar, silver, glas, gustaviansk stil, MEMA, 1960-tal.

Genombruten dekor av girlander, blå glasinsatser. Bla ett par ovala saltkar med tillhörande saltskedar, senapsburk. H 3-13.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK