FIGURINER, 2 st, porslin; Rosenthal, Tyskland och Röstrand, Sverige.

Underglasyrfärger. Andpar, Rosenthal, Tyskland, sign. 151/1. H 20. Samt fågelungar, Rörstrand, h 5.

Slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK