23555
MATSERVIS, 113 delar, benporslin, "Vega", Rörstrand.
Matservis, 113 delar, benporslin, "vega",
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand
rörstrand

Polykrom och förgylld dekor.
44 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 18 förrättstallrikar, 22 assietter, 12 ovala uppläggningsfat i olika storlekar, 2 såsskålar, kanna, terrin med fat och lock, samt 2 skålfat på fot.

Obet nagg och slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
5 000 SEK