Kalusteet
23563
STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Stolar, 6 st, gustaviansk stil, 1900 talets mitt

Slitage och repor samt smärre pastellageskador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK