Valaisimet Muut
23633
SKRIVBORDSARMATUR, 1900-tal.
Skrivbordsarmatur, 1900 tal
Skrivbordsarmatur, 1900 tal
Skrivbordsarmatur, 1900 tal
Skrivbordsarmatur, 1900 tal

Kupa av bronserad, invändigt vitlackerad plåt. Läderklädd fot. H 45.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK