Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SOCKERSTRÖARE, silver, möjligen Visby, 1813

Modell: Gammal svensk. Dekor av adelsvapen för ätten Silfverstolpe under adlig krona. L 20.

Bruksslitage med smärre bucklor och lagning.

Lähtöhinta
400 SEK