23673
DAMSKRIVBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal.
Damskrivbord, louis xvi stil, 1900 tal

Valnötsfanerat. Rektangulärt bord med skåpöverdel. Infattad porslinsplakett i skåpdörr. En låda i sargen. Raka kanelerade ben. L 55, b 57, h 155.

Lös ornamentering. Borrhål i skiva. Lös överdel, skruvar saknas. Fanerskador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK