23707
STOL OCH BORD, 2 delar, Tyskland, 1800-talets slut.
Stol och bord, 2 delar, tyskland, 1800 talets slut

Skuren dekor, pelarbord på fyra skulpterade ben. Diam 49, h 69.

Slitage, omklädd stol.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
700 SEK