PARTI LEKSAKER, 4 delar, bla Schuco. Tidigt 1960-tal.

"Golden jet racer", "Cabin cruiser", "Magico Alfa Romeo" samt kalkon. Samtliga med originalkartonger. L 9-30.

Slitage. Repor. Kartongerna med skador. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 200 SEK