MATSALSGRUPP, 5 delar, bl a Troeds, Bjärnum, 1960-tal.

Jakaranda. Runt bord med två iläggsskivor, fyra stolar med klädd och stoppad sits. l 169, b 109, h 72

Slitage, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK