PARTI SILVER, 8 delar, bla CG Hallberg, Sverige resp England 1900-tal. Totalvikt exklusive glasinsats ca gram 650.

Rund slät dosa med glasinsats, diam 10. Större kniv med rostfritt blad, nötknäckare, snusdosa, 3 olika servettringar, dosa i form av fisk med infällda ögon av rött glas. L 3-25.

Slitage, smärre bucklor och anlöpningar. Gravyr av initialer.

Lähtöhinta
2 500 SEK