SERVIS, 35 delar, benporslin."Pencil". Stig Lindberg. Gustavsberg.

5 djupa tallrikar, 4 förrättstallrikar, 5 mattallrikar, 13 assietter, 6 koppar med fat (två extra fat medföljer).

Slitage, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK