PARTI SILVER, mest Sverige, 1800-1900-tal. Tot vikt ca 1300 g.
Bla 6 matskedar modell "Spetsig svensk", GAB. 7 punchkoppar, GAB 1949. 4 olika uppläggningsskedar. 3 askfat. 5+5 mockaskedar. Skål, CG Hallberg, Stockholm 1939.
Slitage, graverade initialer.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?