GLASSERVIS, 48 delar, "Gate", Simon Gate, Orrefors.

Slipad dekor. 12 vinglas, 12 seltersglas, 12 sherryglas, 12 likörglas. H 8-16,5.

Slitage, enstaka nagg.

Lähtöhinta
5 000 SEK