BAROMETER, Ortelli & Co, Cross Street Hatton Garden, London 1800-tal.

Mahognyfanér, svängd form. H 114.

Slitage, skador, smärre delar saknas varav bla krönande knopp samt ett täckglas.

Lähtöhinta
2 000 SEK