SOCKERSKÅLAR, ett par, silver. Gustaviansk stil. CG Hallberg Stockholm 1895. Tot 354 g.

Invändigt förgyllda. Delvis godronnerade, uppsvängda hänklar. Kvadratisk fot. H 15,5.

Smärre slitage och repor. Glasinsatser finns ej.

Lähtöhinta
3 000 SEK