Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

PARTI KERAMIK, 8 delar. Tyskland. 1100/1200-tal.

Siegburg/Pingsdorf, kärl av olika form och färg, h 11-19.

Slitage, nagg, avslag, några med sprickor.

Lähtöhinta
3 000 SEK