ORKIDÉVASER, ett par, delvis förgyllt silver, Ryssland.

Kvadratiska med pålagd genombruten dekor av fackla och bladbård. Bladfötter. H 17, c:a 200 g/st.

Obet repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK