SKÅP, gustaviansk stil, 1800-talets slut.

Gråmålat. Kannelerad dörr. Utskjutande krön. L 105, B 52, H 174. Nyckel finns.

Senare bemålning. Färgbortfall. Slitage. Smärre sprickor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK