SOFFA, "Bocca", modell 1011. Studio 65, USA, RE-EDITION 2005.

I polymer-plast. Gjuten i ett stycke.
Formgiven 1971. L 210, b 76, h 84.

Slitage, repor samt fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK