Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

POTTSKÅP, sengustavianskt, omkr 1800.

Mahognyfanerat. Rak form, i fronten två lådor och två dörrar. Raka kälade ben. L 43, b 35, h 76. Nyckel finns.

Smärre fanérskador. Gallerkant/list på skivan borttagen. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK