BAROMETER OCH TERMOMETER, silver, London 1904.

Silverram, rektangulär med hamrad yta och graverade monogram, infälld termometer resp barometer, l 20, h 11.

Slitage, smärre bucklor, ramens stöd skadat.

Lähtöhinta
1 500 SEK