REKLAMSKYLT, AGA Radio, 1900-tal.

Glas och bemålad plåt. Bla rött opakt glas, med belysning. Väggfästen. L 105, B 26, H 70.

Ej funktionstestad. Enligt uppgift med fungerande belysning. Kraftigt slitage. Enstaka glas spruckna. Glas med skador. Färgbortfall. Bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK