SKRIVBORD, 1950/1960-tal, Danmark.

Teak. Lådor i sargen. Blindstämplat. L 134, 65, h 75.

Bruksslitage samt blekt skiva. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK