PUNCHMUGGAR samt SUPKOPPAR, silver, bla K G Malmströms Guldsmeds AB, Uppsala. 1969-1980. Totalvikt 311.

Punchkoppar från GAB 1969-70. Supkoppar från MGAB, Uppsala samt Mema Guld & Silver AB. 1980. H 3,5-5.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK