BESTICK, 46 st, silver, "Olga", bla Möllenborg, Totalvikt ca 3815 g.

6+14 matgafflar, 10+3 dessertskedar, 6+6 matskedar, såssked. Dekor med alliansvapen för Banér-Gyllensvärd resp stämplad dekor av initialer under friherrlig krona. L 18-23.

Slitage, några sneda gaffeltenar.

Lähtöhinta
8 000 SEK