SERVISDELAR, 3 st, "Flora Danica", Kungl. Dansk.

Porslin. Gallerskål "Prunus spinosa L", l 20. Tallrik "Meum athamanticum", diam 22. Tallrik 3549 "Brunella grandiflora", diam 25.

Stor tallrik 1:a sort. Mindre tallrik och gallerskål med lagningar och skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK