SOFFBORD, P Törneman, Nordiska Kompaniet. Sign o dat -68.

Malakitgrön emaljskiva. Raka ben i metall. L 139, B 60, H 44.

Slitage. Smärre repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK