STOLAR, 6 st, "Göteborgsmodell", 1900-tal.

Mahogny. Balusterbricka i rygg, övergående i karm. Lös stoppad sits, klädd med tageltyg.

Slitage, stötmärken. Fläckar på sitsar.

Lähtöhinta
5 000 SEK