243402

SKJORTKNAPPAR 2 st, KRAVATTNÅL SAMT SÄKERHETSNÅL, guld 18 K, bla Gustaf Dahlgren & Co i Malmö. Totalvikt ca 9 gram.

Två runda släta frackskjortknappar, säkerhetsnål, kravattnål. Mest 1900-talets första hälft.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK