PARTI SILVER, 5 delar, 1900-tal. Vikt 795 g.

Två bägare, h 4,5 - 11,5. Strösked, l 14. Skål, l 25,5. Vas, h 17,5.

Bruksslitage, två delar med gravyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK