Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

PARTI SILVER, 5 delar, 1900-tal. Vikt 795 g.

Två bägare, h 4,5 - 11,5. Strösked, l 14. Skål, l 25,5. Vas, h 17,5.

Bruksslitage, två delar med gravyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK