SKRIVBORD med STOL. Barockstil. 1900-talets slut.

Rödbrunbetsat. Läderklädd skiva, lådor. Stol med genombruten rygg. L 147, B 75, H 78.

Repor, slitage. Läder med repor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
5 000 SEK