BOK, 12 st, bla "Secret court memoirs" London 1913.

Även bla "The Adventures of Telemachus, an epic poem..." Mark Anthony Meilan, London 1792. "Herr Olof von Dalins Witterhetsarbeten i bunden och obunden skrif-art" vol I och II i ett band, Stockholm 1767.

Slitage, några är delar av ej kompletta verk. Ej genomgångna.

Alkuperä - Provenienssi

Bengt Fredins samling

Lähtöhinta
2 000 SEK