KARAFF, VAS och SKÅL, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, sign.

Klarglas med bruna färgstråk, skålen även med gröna inslag. Karaffens h 26, skålens diam 13.

Repor. Vasen med smärre slagskador.

Lähtöhinta
1 000 SEK