SKRIVBORD, Bruno Mathsson & Piet Hein, Mathsson International, tillverkad i licensavtal med Fritz Hansen.

Rektangulär vitlaminerad skiva på förkromade spännben. L 180, b 90, h 71.

Färgslitage. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK