LEKSAKSBILAR, 2 st. Schuco. 1900-talets mitt.

Blå, Fex 1111 resp röd modell 1010. L ca 14.

Slitage. Den blå med skadad stötdämpare, ett bakljus saknas. Ej funktionstestade. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK