MATSALSBORD, "Charles", Nordiska Kompaniet, 1933.

Antikbetsad ek. L 160, b 80, h 76.

Bruksslitage. Skiva med visst slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Arkivnotering: "beställare Fredriksson".

Lähtöhinta
2 000 SEK