KAROTT MED LOCK samt KAROTT. Silver, C.G. Hallberg, Stockholm, 1917, samt Jens Sigsgaard, Köpenhamn. Tot. vikt 882 g.

Jens Sigsgaard, stämplad, 1940-1944. Konturerat brätte diam 22.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK