PIGTITTARE, sekelskifte 1800/1900-tal.

Mahogny. Justerbar spegel, flankerande utdragbara ljushållare i mässing, underdel med tre lådor, blindknoppar. L 25 B 22 H 68.

Slitage. Senare glas. Två knoppar med skador. Fanerskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK