Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
246193

VAS, glas. Vicke Lindstrand, Orrefors.

Graverat Orrefors Lindstrand 2087. A5. E.G. Vas bruntonat, åttkantigform med konande form med fot. Dekor av draperad kvinna bärande kruka och frukt. H 22,5

Repor under foten. Lite nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK