TEKOPPAR, ett par, silver och porslin, Kina, 1900-tal.

Koppar i risporslin med dekor i rött, blått och guld. Lock, fat och tesilar i silver. Diam fat 10.

En kopp med nagg.

Lähtöhinta
4 000 SEK