MATBORD, 1900-talets andra hälft, Svenska Möbelfabriken.

Fanerat med ek och teak. I kortsidorna utdragbara skivor à 50 cm. L 126 (tot 226), b 82, h 73.

Bruksslitage, fläckar, repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK