24695

BORD, med mosaik.

Bord, med mosaik.
Bord, med mosaik.
Bord, med mosaik.
Bord, med mosaik.

Lådor, raka ben, L 76, b 29, h 67.

Smärre slitage, fanérskador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
500 SEK