SALTKAR, ett par, silver, London 1767.

Rund form, tre svänga fötter, blå glasinsatser. H 4. Ett par saltskedar London 1875, medföljer.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme