SALONGSMÖBEL, 7 delar, rokokostil, 1900-tal.

Vitlackerad med bronserade detaljer. Soffa, två karmstolar, två stolar, soffbord samt sideboard. Soffa l 174, soffbord diam 79, h 61 samt sideboard l 149, b 43, h 76. Nyckel finns.

Smärre slitage. Soffbord med ritade märken på skivan. Sideboard med annan vit nyans. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK